کولر گازی اسکن دیلوکس 18000 اینورتر سرد و گرم مدل SC18000-E-Pro Inverter تولید 2022 AIR conditioner SCANDILUX 18000 MODEL SC18000-E-Pro Inverter produced in 2022

کولر گازی اسکن دیلوکس 18000 اینورتر سرد و گرم مدل SC18000-E-Pro Inverter تولید 2022
سازنده
اسکن دیلوکس
مدل
SC18000-E-Pro Inverter
ظرفیت BTU/h
18000
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
ریموت کنترل
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱۱/۲۶
بازدید:
۳۵۶

کولر گازی اسکن دیلوکس 18000 اینورتر سرد و گرم مدل SC18000-E-Pro Inverter تولید 2022

برای داشتن زندگی راحت تر و بهتر خرید کولر گازی اسکن دیلوکس 18000 inverter را به شما خریداران پیشنهاد می کنیم و با کارایی ها و عملکرد هایی که دارد مطمئنا شما را از سختی های داشتن کولر آبی و یا حتی کولر های گازی قدیمی دور ثابت نیز آسوده می کند، برند دیلوکس با معرفی محصولات بی نظیر خود توانسته جای خود را در هر خانه ای باز کند. این مدل اسپلیت دیواری تک پنل می باشد که فضای کمی نیاز دارد و به راحتی می توان هر جایی که دوست دارید نصب ش کنید، خریداران به خاطر خاصیت گرم و سرد بودن آن بیشتر تصمیم ب خرید می گیرند زیرا کالایی با کاربرد چهار فصله می باشد و از هزینه های دیگر دور خواهید ماند و به اندازه شدت خنک کنندگی که دارد خاصیت گرمایش نیز دارد. با خرید چنین محصولی از بخاری هایی که مکانی را نصف سال به خود اختصاص می دهند و حتی مشکلات شوفاژ نیز راحت خواهید شد. کولر 18000 inverter محصول اسکن دیلوکس  ساخت 2022 برای مکان های با متراژ50 متر بسیار مناسب خواهد بود و قدرت پرتاب باد با هر طرف تا 15m را دارد که با این مزیت کلا مکان را به طور یکنواخت خنک می کند شما در هر جایی از اتاق بنشینید خنک بودن هوا را احساس خواهید کرد.  نوع کمپرسور بکار رفته این محصول نشان دهنده  کم مصرفی دستگاه می باشد. به دلیل خاصیت اینور تری که دارد به جای خاموش کردن و روشن کردن مداوم دستگاه هنگامی که دمای اتاق به دمای تنظیم شده برسد کاهش دور کولر گازی خود به خود فعال شده و مصرف انرژی کمتری نیاز خواهد داشت اما با هر بار روشن و خاموش کردن دستگاه به انرژی دوبرابر نیاز پیدا خواهد کرد، محصولات برند دیلوکس در جایگاه ++A نیز قرار دارند و کم مصرف بودن آنها توجه خریداران بیشتری را به خود جلب کرده است.   گاز مورد استفاده نیز از نوع R410 می باشد ، به هنگام سوختن گاز آلاینده های که وارد هوا می شوند خطری برای محیط  به وجود نمی آورند و با این گاز لایه اوزون نیز در امان خواهد ماند. کولر های گازی در مناطقی که هوای مرطوبی دارند که می توانند تا حدودی از رطوبت هوا را بگیرد و به دلیل فیلتر های موجود هوا در مناطقی حتی با گرد و غبار زیاد نیز توانایی در اختیار قرار دادن هوای تمیز به دور از مواد مضر و آلاینده های موجود در هوا به شما تحویل دهد.

کولر گازی اسکن دیلوکس 18000 اینورتر سرد و گرم مدل sc18000-e-pro inverter تولید 2022


طراحی و ویژگی های ظاهری اسپلیت دیواری اینورتر دار اسکن دیلوکس 18000

رنگ دلخواه بسیاری از مردم برای خرید کولر گازی سفید می باشد تا بتوانند آن را بر روی دیوار های شان به راحتی نصب کنند و جلوه بهتری به خانه شان بدهند زیرا رنگ های دیگری ممکن است دیزاین خانه را به هم بزنند. همانطور که جنس و مدل وسیله مهم است شکل ظاهری, رنگ طراحی بیرونی نیز قابل توجه خریداران می باشد.  برای هرمکانی مناسب خواهد بود زیرا به فضای کمی برای نصب نیاز دارد. طراحی و ویژگی های ظاهری اسپلیت دیواری SC18000-E-Pro Inverter  با داشتن رنگ سفید و ساخت ابعاد زیبایی که دارد نظر خریداران را جلب خود کرده است. بعضی از کولر گازی ها صدای زیادی از خود تولید می کنند که شرکت اسکن دیلوکس چنین مشکلی را نیز برای کاربران خود حل کرده است. صدای پایینی که دارد باعث هیچگونه مزاحمتی هنگام کار یا خواب شما نخواهد شد.  شکل طراحی کنترل آن نیز کاملا مناسب بوده به راحتی می توان از آن استفاده کرد. جنس پنل بیرونی  بسیار مقاوم بوده طوری که در برابر گردباد و تگرگ و...استقامت زیادی خواهد داشت و به دلیل ابعاد و شکل متناسب آن را هم می توانید در فضای کمی بیرون از داخل خانه نصب کنید.

قابلیت کمپرسور کولر گازی SC18000-E-Pro Inverter

نوع کمپرسور های قدیمی و جدید کولر گازی در کم مصرف بودن و خرید آن بسیار حائز اهمیت است.  کمپرسور های قدیمی دارای دور ثابت بودند و هنگامی که دمای اتاق به دمای دلخواه می رسید باید آن را مدام خاموش و روشن می کردند که مصرف برق بیش از حدی در بر داشت، اما کولر گازی های اینورتر دار دور متغیر این کارایی را دارند که هنگامی که شما کولر گازی را به طور مثال روی 20 تنظیم می کنید پس از رسیدن دمای اتاق به 20 درجه کولر گازی به طور خودکار دستور کاهش دور می دهد و نیازی به خاموش کردن مداوم و روشن کردن دستگاه نیست نشان بر کم مصرفی کولر گازی اسکن دیلوکس 18000 می باشد.

کولر گازی اسکن دیلوکس 18000 اینورتر سرد و گرم مدل sc18000-e-pro inverter تولید 2022

حالت خواب کولر گازی Sc18000E-pro و  تایمر 24ساعته

اگر شما نیز شامل آن دسته از افرادی هستید که تمایل به روشن ماندن کولر گازی در هنگام خواب دارید دیگر با این محصول نیازی نیست نگران سرمای نیمه های شب باشید و به خاطر سرما بیش از حد اتاقتان دیگر از خواب بیدار نخواهید شد زیرا محصول Sc18000E-pro دارای عملکرد خواب است که هنگامی که دمای اتاق افزایش پیدا کند به طور کاملا خودکار و سیستم دمای هوا را کاهش می دهد و در صورت سرد شدن بیش از حد اتاق دما را افزایش می دهد و هوای کاملا مناسب وضعیت به شما می دهد. با چنین  که محصولی انرژی کمتری را صرف می کند در نتیجه هزینه آن نیز کمتر خواهد شد. این کارایی را فقط کولر هایی که هر دو حالت سرمایشی و گرمایش را دارند دارا می باشند. دارای تایمر نیز می باشد که شما می توانید دستگاه را تنظیم کنید که در چه زمانی روشن شود یا در چه ساعتی به طور خودکار خاموش شود و نیازی نیست در نیمه شب برای خاموش و روشن  کردن کولر گازی بیدار شوید.

گازR410

وجود گاز های متنوع موجود  که سبب خنک کنندگی سیستم کولر به کار می رود، انتخاب  کولرهای گازی را کمی سخت کرده است هر نوع آن دارای خاصیت و ویژگی های مخصوص به خود هستند، اما با توجه به ویژگی های گازR410 می توانیم آن را به عنوان به صرفه ترین و بدون آسیب ترین گاز موجود معرفی کنیم زیرا هنگام سوختن آلاینده های مضری وارد محیط زیست نمی کند، کمپرسور های دارای گاز R410 هوای خنک تری را تولید می کند و توانایی خنک کردن مکان در کمترین زمان را دارند زیرا با قدرت بیشتری هوای خنکی وارد محیط می کنند.

قابلیت فیلتروضدآلرژی بودن برند scandilux

وجود گرد و غبار و آلاینده های مضر موجود در هوای کلان شهرها بیشتر خانواده ها را مجبور به تهیه خرید دستگاه تصفیه کرده است، با خرید کولر گازی دارای قابلیت فیلتروضدآلرژی بودن scandilux دیگر احتیاجی  به تصفیه هوا نخواهید داشت این محصول اجازه ورود هوای کثیف بیرون خانه را نمی دهد و با رد شدن از فیلتر های تصفیه هوای تمیزی به شما تحویل خواهد داد. قدرت گرفتن ذرات آلوده موجود در هوای خانه را نیز دارد و در هر شرایط هوای استشمام شده شما کاملا تمیز و به دور از هر نوع آلودگی خواهد بود. برای کارکرد بهتر این عملکرد بهتر است در مدت زمان های مشخصی که بسته به میزان روشن بودن کولر شما دارد، پرده های فیلتر را تمیز کنید و بعد از خشک کردن کامل با سشوار در جای خود قرار دهید این کار باعث عمر طولانی تر محصول شما خواهد شد.

کولر گازی اسکن دیلوکس 18000 اینورتر سرد و گرم مدل sc18000-e-pro inverter تولید 2022

سخن اخر

با توجه به خصوصیات و ویژگی هایی که از  این کولر گازی برای شما بازگو کردیم، باید بدانید که از هر نظر کامل است و رضایت شما را به دست خواهد آورد، هنگام تحویل کولر گازی همراه آن دفترچه راهنما، کابل لوله مسی پیچ های اتصال و ریموت کنترل را نیز دریافت خواهید و دیگر نیاز نیست برای وصل کردن آن لوله و کابل را از بیرون تهیه کنید.  خرید از فروشگاه معتبر مجی کالا به شما اطمینان از کیفیت مناسب، خرید سریع و آسان ،قیمت به صرفه و ضمانت این را نیز دارد که در صورت هر مشکلی در دستگاه آن را تعویض و پس بفرستند را به خریداران عزیز می دهد.

قیمت های بروزانواع  کولر گازی در مجی کالا

انواع کولر گازی اسکن دیلوکس

برای مشاهده محصولات دیگر کلیک کنید

راهنمای خرید

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
اسکن دیلوکس
مدل
SC18000-E-Pro Inverter
نوع دستگاه
اسپلیت دیواری
ظرفیت BTU/h
18000
نوع کمپرسور
روتاری
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
اینورتر
عملکرد
سرمایشی، گرمایشی
گاز خنک کننده
R410
قدرت پرتاب باد
15m
رده مصرف انرژی
A++
صفحه نمایشگر
کشور سازنده
چین
کابل برق
اقلام همراه
لوله مسی
پیچ های اتصال
فیلترها
فیلتر ضد باکتری-آنتی باکتریال
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha