ریموت کنترل هوشمند در تلویزیون های 2021
ریموت کنترل هوشمند در تلویزیون های 2021

در سال 2021 شاهد  تلویزیون های متنوع و قابلیت های متنوع تری را نسبت به سال قبل خواهیم بود. ال جی، سامسونگ و سونی و دیگر برند ها تلویزیون های خود را معرفی کرده و تقریبا روانه بازار کرده اند. در این جا ما می خواهیم به یک سری از ویژگی ها در این تلویزیون ها بپردازیم. ریموت کنترل

در اینجا ما مشخصه و ویژگی ریموت کنترل را در تلویزیون های 2021 برند های مختلف مورد بررسی قرار می دهیم. در این جا ریموت کنترل هوشمند  که بسیارمورد توجه است و برای استفاده کاربران می تواند تاثیر گذار باشد را معرفی می کنیم.

ریموت کنترل هوشمند در تلویزیون های 2021

ریموت کنترل در دو دسته قرار می می گیرد. ریموت کنترل یا هوشمند است و یا اینکه استاندارد می باشد. ریموت کنترل هوشمند قابلیت های بیشتری را دارد و استفاده از تلویزیون را برای استفاده هایی چون تایپ کردن محتوا در مرورگر وب و یا تغییر صفحات آسان تر می کند. ریموت کنترل استاندارد برای استفاده از قابلیت های هوشمند زیاد پاسخگو نیست البته می تواند مورد استفاده قرار گیرد. ریموت کنترل هوشمند انرژی زیادی را مصرف می کند . یا باید برای آن در دوره های کوتاه باطری بخرید و یا از یک شارژر باطری در منزل استفاده کنید.

ریموت کنترل هوشمند در تلویزیون های ال جی 2021

ال جی در سال 2021 تلویزیون های خود را با ریموت کنترل هوشمند و جدید روانه بازار کرده است. این ریموت متفاوت از آنچه تا به حال شاهد ان بودیم با تلویزیون های 2021 همراه شده است. در این ریموت طراحی تغییر کرده و انحنای زیر ریموت کنترل حذف شده است. ریموت کنترل یک طراحی خوش تراش دارد. دکمه های ان خوش کارکرد بوده و ژله ای می باشند. از طرفی میانبرهایی بر روی ریموت قرار دارد که دسترسی را آسانتر می کند. اما ال جی در ریموت کنترل 2021 یعنی MR21 از NFC استفاده کرده است. با NFC یا Near Field Conncetion می توانید با نزدیک کردن ریموت به گوشی اطلاعات و محتوای موجود در گوشی تلفن همراه را به اشتراک بگذارید که به نظر می رسد جذابیت زیادی را در نحوه کار و عملکرد خود ایجاد کند.

ریموت کنترل در تلویزیون های سامسونگ 2021

سامسونگ همیشه به طراحی شیک و کاربردی اهمیت داده است. ریموت کنترل در تلویزیون های سامسونگ 2021 دکمه های کمتری دارد و به صورتی لاکچری با تلویزیون ها همراه شده است. همانطور که در بالا اشاره کردیم ریموت کنترل هوشمند انرژی زیادی را مصرف می کند. سامسونگ برای اینکه در مصرف انرژی صرفه جویی شود  از ریموت کنترل با سلول خورشیدی استفاده می کند. این ریموت کنترل در قسمت پشت ریموت دارای یک سلول است که با نور محیط و یا نور آفتاب شارژ می شود. دیگر لازم نیست تا برای آن از باطری استفاده کنید.

ریموت کنترل در تلویزیون های سونی 2021

در تلویزیون های سونی هم همانند تلویزیون های ال جی و سامسونگ ریموت کنترل تغییراتی پیدا کرده است. ریموت کنترل در تلویزیون های سونی دارای نور پس زمینه همانند صفحه کلید کامپیوتر و یا صفحه کلید گوشی های دکمه غیر لمسی است. بنابراین استفاده از آن در محیط تاریک فوق العاده خواهد بود و کاربر راحتر می تواند دکمه های مورد نظر خود را پیدا کند.

مقایسه تلویزیون اولد ال جی cx و تلویزیون کیولد سامسونگ q90t

تلویزیون اولد اوو oled evo تولید 2021 شرکت ال جی

مقایسه تلویزیون های اولد ال جی cx و c9

ال جی تلویزیون های 2021 را با فناوری qned معرفی کرد.

لیست قیمت تلویزیون های موجود در فروشگاه مجی کالا

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha