بهترین تلویزیون 2021 برای بازی، نئوکیولد سامسونگ qn90a
بهترین تلویزیون 2021 برای بازی، نئوکیولد سامسونگ qn90a

به وضوح سامسونگ در سال 2021 و 2021 به کاربری بازی در تلویزیون بیشتر اهمیت داده است. این شرکت از ویژگی های بارزی در تلویزیون های خود استفاده می کند که می تواند هر کاربری حرفه ای و یا هر گیمری را مهیج و شگفت زده کند. دقیقا چه انتظاراتی از تلویزیون برای نمایش تصاویر بازی می توان داشت در  تلویزیون های سامسونگ مخصوصا تلویزیون های 2021 این شرکت وجود دارد. در اینجا ما تلویزیون فوق العاده باکیفیت برای نمایش تصاویر بازی  یعنی تلویزیون نئوکیولد سامسونگ مدل QN90A یاQNA90  را معرفی می کنیم.

چرا تلویزیون نئوکیولد سامسونگ QN90A بهترین تلویزیون برای بازی است؟

خوب برای بازی تلویزیون باید یک سری از ویژگی ها را در رده بالایی داشته باشد. برای نمونه تلویزیون باید دارای کمترین تاخیر در انتقال داده از کنسول بازی به تلویزیون باشد که این ویژگی به پورت های HDMI مربوط می شود. طراحی پورت ها می تواند حتی در یک ورژن ثابت از HDMI کارایی انتقال داده را بهتر پیش ببرد. خوشبختانه تلویزیون QN90A دارای کمترین میزان تاخیر در انتقال داده است.

زمان پاسخگویی صفحه نمایش دومین گزینه ای است که برای بازی لازم است. هر چه زمان پاسخگویی کمتر باشد، تلویزیون کیفیت تصویر بهتری را نمایش می دهد  و کارببر شور و هیجان بیشتری را خواهد داشت. اما فراموش نکنیم که این ویژگی باید با هم در تلویزیون حضور داشته باشند تا تلویزیون بتواند کاربران بازی و یا گیمر ها را راضی و مهیج نگه دارد.

فرکانس تصویر در تلویزیون AN90A برابر با 120 هرتز است. باید به وضح بگوییم که تلویزیون های سامسونگ 2021 اکثرا فرکانس تصویر بالایی را دارند و می توانند تصویر 4K را بسیار با کیفیت نمایش دهند. در تلویزیون Qn90a کیفیت تصویر 4K را فرکانس تصویر 120 هرتز نمایش داده می شود و این یعنی بیشترین کیفیت تصویر با بیشترین فرکان نمایش داده می شود. بازی ها و یا به صورت کلی تصاویر پر سرعت فرکانس بالایی را دارند که با فرکانس تصویر سازگاری خواهد داشت

ویژگی AMD Free Synce

 برای اولین بار است که در تلویزیون های سامسونگ از AMD Free Synce استفاده می شود. تلویزیون QN90A هم از ویژگی استفاده می کند. در این ویژگی از گرافیک بازی و یا تصاویر به صورتی منحصر به فرد پشتیبانی می شود و تصویری شفاف و بدون هیچ گونه عامل باز دارنده ای مانند نویز و یا بلور، Judjer و یا Stuter نمایش داده می شود. در این تلویزیون از ویگی VRR هم استفاده شده است.

VRR یا Variable Refresh Rate

 این قابلیت فوق العاده است که در تلویزیون های نئوکیولد سامسونگ قرار گرفته است. در این ویژگی فرکانس تصویر تلویزیون با فرکانس تصویر بازی یکی می شود و یا به عبارتی همسان می شود. در آن تلویزیون تصویر بازی را بسیار با کیفیت نمایش می دهد. جالبت سات بدانید که در تلویزیون QN90A فرکانس تصویر 120 هرتز تصویر 4K را با نهایت کارایی و با شفافیت بالایی پردازش می کند. از آنجه که بازی ها اکثرا تا 120 هرتز فرکانس تصویر را دارند می توان تمام جزئیات در تصویر بازی را با این تلویزیون تماشا کرد.

نسبت تصویر یا Aspect Ratio

 نسبت تصویر بازی بازی مهم است بعضی از بازی ها در صفحه نمایش با نسبت تصویر 16.1 بهتر نمایش داده می شوند و شور و اشتیاق بیشتری را در کاربر ایجاد می کنند . در حالی که شاید بعضی دیگر نسبت تصویر 21.9 را لازم داشته باشند. در این تلویزیون یعنی تلویزیون Qn90a نسبت تصویر می تواند 21.9 و یا 32.9 باشد که نسبت های پایین تر هم ممکن است. سامسونگ در این تلویزیون از نسبت های تصویر بیشتری استفاده می کند و می توان از تلویزیون به عنوان مانیتور هم استفاده کرد. 

قابلیت Game Bar

 حتما در تلویزیون های 2020 با ویژگی Game Mode آشنایی پیدا کرده اید. این ویژگی یعنی Game Mode می تواند ویژگی ها و قابلیت های دیگر را بر روی تلویزوین پیاده کند. برای نمونه در ویژگی Game Mode گزینه ALLM یا Auto Low latency Mode فعال می شد و تاخیر در انتقال داده کاهش می یافت. در تلویزیون Qn90A هم این ویژگی پیاده شده است که Game Bar نام دارد. یک منو است که می توان تمام تنظیمات تلویزیون برای بازی را انجام داد و یا به عبارتی آن را کالیبره کرد. در تلویزیون Qn90a مد تصویر 32.9 و یا 21.9 هم وجود دارد. 

صدایی همه جانبه و فراگیر با game object tracking Sound

در تلویزیون سامسونگ Qn90a از ویژگی های صوتی فوق العاده استفاده شده است.  در Game OTS می توان شور و هیجان زیادی را در نمایش تصویر مشاهده کرد. در تصویر هر المان صدایی فوق العاده  گیرا و رسایی را دارد و از طرفی قابلیت 3 بعدی کردن صدا با OTS می تواند جذابیت نمایش تصویر بازی را افزایش دهد. 

کاربر بازی تلویزیون سامسونگ QN90A به صورت خلاصه:

  1. نسبت تصویر متنوع و متناسب با تصاویر بازی برای اولین بار در تلویزیون
  2. زمان پاسخگویی کم
  3. زمان کم تاخیر در انتقال داده
  4. فرکانس بالا 210 هرتز
  5. ویژگی AMD Free Synce
  6. فرکانس متغیر VRR
  7. اندازه صفحه نمایش 50 اینچ برای اولین بار در تلویزیون های کیولد

مقایسه تلویزیون اولد ال جی cx و تلویزیون کیولد سامسونگ q90t

تلویزیون اولد اوو oled evo تولید 2021 شرکت ال جی

مقایسه تلویزیون های اولد ال جی cx و c9

ال جی تلویزیون های 2021 را با فناوری qned معرفی کرد.

لیست قیمت تلویزیون های موجود در فروشگاه مجی کالا

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha